fbpx
Skip links

Gücümüz, Tecrübemizden

2000 yılı itibariyle müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek ve artan makine üretim kapasitesini karşılayabilmek amacıyla 1400 m2 kapalı alana sahip, ELT MAKİNE, sürdürülebilir gelişim inancının bir sonucu olarak sahibi olduğu ELITPACK markası adına kurulumunu tamamladığı AR-GE ve montaj merkezi ile sektöründeki teknolojiye yatırım yapmayı sürdürmektedir.

Tasarım, üretim ve montaj konusunda uzman personeli ve geliştirilmiş makine parkuru ile sektöründe lider olmayı hedefleyen ELT MAKİNE, çalışmakta olduğu müşterilerinin yurtdışı fabrikalarına makine ve yedek parça ihracatı konusunda da müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler doğrultusunda gelişiminii hız kesmeden sürdürerek müşterilerinin vazgçilmez tedarikçileri arasında olmayı birincil hedef oalrak görev edinmiştir.

Misyonumuz

ELT MAKİNE olarak, hizmet verdiğimiz sektörlerin ve işletmelerin iş ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde algılar ve bu ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretiriz. Bu amaca yönelik olarak sektördeki tecrübemizi, mühendislik, tasarım ve imalat teknolojilerindeki en güncel teknolojileri ve günümüzün süreç ve yönetim sistemlerindeki gelişmişliği mükemmel bir bütün olarak kullanırız.

İş güvenliği standartlarını tam karşılayan, tasarım ve imalat kalitesiyle fark oluşturan, yüksek verimli, optimum maliyetli ve sürdürülebilir sonuçlar sağlayan ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için tercih edilen çözüm ortağıyız.

Vizyonumuz

AR-GE ve İmalat

ELT MAKİNE olarak ürün ve hizmet ürettiği sektördeki teknolojik gelişmelerde adından söz ettiren, müşterilerinin ve bulunduğu toplumun hayatına değer katan, müşterileri ile kurduğu çözüm ortaklıklarındaki performansına özenilen, sürdürülebilir gelişimi çalışma kültürü olarak benimsemiş organizasyonuyla ülkesinde lider, dünyada tercih edilen bir şirket olmaktır.

Tüm çözümler tek çatı altında ELT MAKİNE, uzman ar-ge kadrosu ve iler teknoloji ürünü imalat ekipmanları ile sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu tasarım, imalat ve teknik destek hizmetlerini tedarikçisi olduğu firmalara tek çatı altında sunmaktadır.

17 yılı aşkın süredir makine/ekipman tasarımı ve üretimi, yedek parça ve talaşlı imalat konularında edindiği tecrübesini, günümüz tasarım ve imalat teknolojilerindeki gelişmişlikle birlikte kullanarak tedarikçisi olduğu firmaların mühendislik ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Ar-ge ve imalatın tüm süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmenin verdiği güçle, satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmetlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Proje Yönetimi

ELT MAKİNE, konularında eğitimli ve uzman mühendislik ekibi ve saha montaj ekibi ile sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu ekipman montajları, sistem kurulumları ve devreye alma çalışmaları hizmetlerini tedarikçisi olduğu firmalara tek çatı altında sunmaktadır.

Anahtar teslim proje uygulamarı ve devreye alma konularında var olan tecrübesi ile tedarikçisi olduğu firmaların proje yönetimi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Satış Sonrası

ELT MAKİNE, tasarım ve imaların tüm süreçlerini kendii bünyesinde gerçekleştirmenin verdiği güçle, ELITPACK markalı paketleme sistemi ürünlerinin ve mühendislik/imalat hizmetlerinin satışı sonrasında, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan satış sonrası destek hizmeti sağlamaktadır.

Bu sayede yönettiği toplam tedarik ve hizmet zinciri ile müşterilerinin beklentilerini tam karşılayan profesyonel çözümleri hayata geçiriir.